Vakantiehuizen
Welkom bij Belvilla vakantiehuizen, specialist in de online verhuur van vakantiehuizen. Genieten van uw vakantie begint in een vakantiehuis van Belvilla! Met ons aanbod vakantiehuisjes in 24 landen is er altijd een vakantiewoning die bij uw wensen past!
Weet u nog niet wat uw volgende vakantiebestemming wordt? Laat u inspireren door onze vakantiethema’s of gebruik de uitgebreide zoekfunctie om uw vakantie te vinden. Wat dacht u van een chalet in Frankrijk, een agriturismo in de prachtige omgeving van de Toscane, of een verblijf in een bungalow op een vakantiepark in Nederland of België? Of kiest u voor een luxe groepsaccomodatie in de Ardennen, een last minute vakantiehuisje of een van de vele vakantiewoningen met zwembad in Spanje? Klik op de banner hieronder en u vindt bij Belvilla altijd een vakantiehuis dat bij u past!
Klik op de banner hieronder en u vindt uw vakantiehuis!
Veelzijdig Nederland
Voor de kinderen is het extra spannend en leerzaam om iets over de flora en fauna in hun eigen omgeving te leren. Onze vakantieparken vindt u op natuurrijke locaties. U staat met een stap en een sprong in het bos. Ook de Waddeneilanden van Noord – Holland en Friesland zijn echte fiets- en wandelparadijsjes. Texel is bijvoorbeeld een zeer populair eiland om een bungalow in een vakantiepark te boeken. Vanuit een van de vakantieparken geniet u van de zon aan het strand, pootjebaden in de zee en van de culinaire ontdekkingstochten in het strandpaviljoen. Bovendien heeft Nederland ook op het gebied van cultuur en historie veel in huis. Denk hierbij aan de vele kunstmusea, oude stadskernen in Noord-Holland en de hunebedden in Drenthe. Vanuit een bungalow in onze vakantieparken bent u er zo. Houdt u van shoppen? Ga dan eens naar Eindhoven, Leiden of Amsterdam, waar u gerust een hele dag zoet bent met bijzondere boetiekjes. Kortom, Nederland is een vakantieland voor iedereen!
Zwembad
In de zomer kan het soms erg warm worden, waardoor een privé-zwembad ideaal is om bij uw vakantiehuis te hebben. Ziet u het al voor zich: vanuit uw bed duikt u zo het zwembad in, overdag ligt u op uw luchtbedje heerlijk op het water te drijven en in de avond kunt u nog even pootje baden, klinkt heerlijk toch? In zowel Zuid- Europa als Nederland, België en Duitsland zijn er genoeg vakantiehuizen te vinden met zwembad. Sommige vakantiehuizen beschikken zelfs over een privézwembad, zodat u in alle rust van uw vakantie kunt genieten. Waar wacht u nog op? Klik snel op onderstaand banner en boek uw vakantie!